11.11. – Singles Day slevy

11.11. – Singles Day slevy

11.11. se v Číně slaví Singles Day – tedy den těch, co jsou svobodní a bez partnera. Před několika lety z tohohle data udělal portál AliExpress velký Shopping Festival – a postupně ho následují i další čínské obchody.

Ve většině z nich narazíte na skutečné, větší či menší, slevy. Praxe zvýšit cenu před slevovým obdobím sice v Číně „frčí“ taky, ale není to ani zdaleka pravidlem. Krom jiného proto, že se na to dá snadno přijít. Zkuste třeba stránku http://www.aliprice.com/ – po zadání adresy produktu na AliExpressu vám vyhodí graf s informací, jak se u něj v poslední době měnila cena.

K nabídkám k Singles Day už v jednotlivých obchodech často najdete i upoutávky na další listopadové události – Díkůvzdání a Black Friday (23. a 24.11.), případně ještě následující Cyber Monday. V řadě obchodů se tak slevové akce střídají prakticky v průběhu celého listopadu (protože to je doba, kdy se většina zboží ještě stihne doručit do vánoc).

Možná si říkáte, že za těch ušetřených pár korun vám to asi nestojí (i když i tady vás může čekat příjemné překvapení) – ale pokud objednáváte ve větším pro další prodej, na celkové částce to docela poznáte.

Jestli to ještě neděláte, kupte si e-book a začněte. Proto jste přeci tady, ne? 😉


e-book jak zacit podnikat v importu

Začněte dovozem zboží vydělávat ještě dnes!

 

 


 

Kam vyrazit za slevami?

Klasikou číslo 1 je AliExpress, který vlnu Singles Day Shopping Festivalu odstartoval a každoročně s ním trhá rekordy v celkových tržbách. Celá akce začíná v 9:00 našeho času a trvá 24 hodin – stejně jako u dalších Virtual Malls. Obchody s oblečením mají často akci spuštěnou na delší dobu.

Pěkné nabídky najdete i na mých oblíbených portálech LightInTheBox a MiniInTheBox (nezapomeňte v objednávce zaškrtnout pojištění proti celním poplatkům).

Singles Day frčí i na DHGate, kde se příjemně nakupuje ve velkoobchodních objemech. GearBest letos pojal propagaci 11.11. trochu nevkusným způsobem :-), ale jestli jste na gadgety a elektroniku, jděte do toho…

Pokud vás zajímají slevy na oblečení, určitě proklikejte odkazy na stránce ověřených obchodů v Číně – většina z nich má akce na některý z listopadových svátků. V řadě z nich běží slevové akce skoro celý listopad – a některé slevy jsou hodně zajímavé.

Takže – užijte si nakupování!

Ať se vám daří!

Lucie

PS: jsem zvědavá, kdy se číňanům podaří protlačit tenhle svátek i do evropských a amerických obchodů… 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *