Anglicky za tři měsíce

Anglicky za tři měsíce

Ve své knížce Jak začít podnikat v importu i v článku Nemůžu dovážet z Číny, protože neumím anglicky. Nebo ano? jsem Vás přesvědčovala, že do podnikání v dovozu zboží se můžete pustit i bez znalosti cizího jazyka – a je to rozhodně pravda.

Pokud jste se ale rozhodli, že se anglicky (či jinou řečí) naučíte, nebo si jako novoroční předsevzetí dáváte, že se konečně pořádně rozmluvíte – pak mám dnes pro vás tip na vánoční dárek – pro vás samé 🙂

Moje kamarádka Olga Hladová nedávno otevřela světu svůj nový projekt Cizí jazyk za tři měsíce.

S Olčou jsme se potkali při práci pro stejnou logistickou společnost. Olga z ní odcházela s inspirativními plány, které většina lidí nikdy neuskuteční – studovat jógu v Indii a vyučovat ji, věnovat se aromaterapii, masážím a výživě – zkrátka živit se tím, co ji opravdu baví. A to všechno opravdu udělala.

Nedávno jsem na jejím blogu sledovala, jak se sama po dobu tří měsíců učila italsky. Jak to dopadlo? Posuďte sami…

 

Olga má nejen velkou praxi v používání a výuce jazyků, ale hlavně ovládá tajemství toho, jak se jakýkoliv jazyk učit rychle a efektivně.

Pokud se právě tohle chcete naučit také, můžete se přihlásit na tříhodinový seminář, kde vás Olga svoji metodu naučí. A nebo si pro začátek objednat soubor 625 nejdůležitějších slov pro konverzaci v angličtině, němčině či ruštině za cenu 99 Kč.

Držím vám palce, ať se odteď s radostí a lehkostí domluvíte všude, kde budete potřebovat. Ať už to bude na dovolené nebo v obchodních e-mailech…

Ať se vám daří!

Lucie

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *