Komentovaná smlouva s dodavatelem

Komentovaná smlouva s dodavatelem

Základem klasického importního byznysu je smlouva s dodavatelem.

Pokud byste si ji měli připravit sami, pravděpodobně by vás to stálo spoustu času. Nejste-li experty na mezinárodní právo, vystavili byste se navíc riziku, že smlouva nebude obsahovat vše podstatné.

Pokud byste se rozhodli zadat přípravu smlouvy právníkovi, cena za její vytvoření a překlad do angličtiny by velmi pravděpodobně dosáhla pětimístné částky.

Protože bych si přála, aby vaše cesta k vlastnímu importnímu byznysu byla plně připravená, nabízím vám zakoupení vzorové smlouvy společně s knihou ve zvyhodněném balíčku. Smlouvu si však můžete pořídit i samostatně za 450 Kč.

Sedmistránková smlouva v angličtině obsahuje vše podstatné pro uzavření úspěšného obchodu – specifikaci zboží a objednaného množství, termíny dodání, dodací podmínku a povinnosti prodejce z ní vyplývající, platební podmínky, dohodnuté způsoby komunikace, povinnosti obou stran a odkazy na mezinárodní pravidla, kterými se obchod řídí.

Smlouvu obdržíte ve dvou verzích:

  • upravitelnou verzi ve Wordu, kterou můžete plně přizpůsobit svým potřebám a okamžitě použít
  • česky komentovanou verzi v pdf, která vás nejen seznámí s obsahem smlouvy, ale zároveň vás navede k potřebným úpravám respektujícím právě váš byznys

Smlouvu je možné zakoupit za zvýhodněnou cenu společně s knihou Jak začít podnikat v importu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *