Konzultace

Z časových důvodů již nejsem schopna poskytovat drobné konzultace zdarma. Prosím, potřebujete-li radu z oblasti dovozu, objednejte si konzultaci.

Ceny konzultací

Rychlá konzultace online/po telefonu

Nevíte si rady s konkrétní částí dovozu? Objednejte si online konzultaci a zašlete mi na e-mail Lucie@cleverstart.cz dotaz, který potřebujete zodpovědět. Dle náročnosti dotazu vám zašlu informaci o době jejího zpracování – jednoduché dotazy mohu zodpovědět obratem, odpovědi na specifičtější dotazy vám zjistím u odborníků. Následně vám odpovím e-mailem nebo si domluvíme telefonickou konzultaci. U náročnějších dotazů účtuji jak dobu potřebnou na zpracování dotazu, tak samotnou konzultaci s vámi.
(500 Kč/30 minut)

Zaškolení do problematiky importu

Začínáte s dovozem nebo zaškolujete nového zaměstnance? Pomohu vám nastavit procesy a seznámím vás s celou problematikou – srozumitelně, tak, abyste rozuměli všemu, co budete potřebovat a na dovozu zbytečně neprodělali. Mohu vám pomoci s oslovení přepravců a získáním nejvýhodnější cenové nabídky na přepravu.

Zaškolení probíhá u vás ve firmě, a obvykle trvá 4-8 hodin (dle náročnosti a množství procesů, které budeme nastavovat společně). Na naši schůzku dorazím připravená – budeme pracovat přímo s vaším produktem nebo portfoliem produktů a jeho specifiky v oblasti přepravy a uvedení na trh.

(1500 Kč/hodinu + cestovní náklady)

Školení pro obchodníky v logistice

Nejsou si vaši obchodníci jistí v kramflecích, když dojde na znalost produktů, které prodávají? Neznají procesy v logistice a netuší, jak řešit běžné či méně časté problémy? Probíhá ve vaši společnosti zaškolení formou „kolečka“ po jednotlivých odděleních?

Dlouhé zaškolování nového zaměstnance vás stojí peníze. Logistické procesy nejsou jednoduché a jejich pochopení přirozenou cestou trvá dlouho. Vyšlete za svými zákazníky profesionály, kteří svému oboru opravdu rozumí!

Nabízím vám celodenní školení zaměřené na odborné znalosti v logistice, doplněné o techniky prodejních dovedností. Školení je určeno pracovníkům indoor i outdoor prodeje.

Buďte svým zákazníkům partnerem, který dokáže nejen prodat a zajistit přepravu, ale také dobře poradit.

(cenu stanovuji individuálně dle počtu účastníků školení)

Platba za konzultaci je splatná před poskytnutím služby.