Koupit knihu

temp1

Kniha Jak začít podnikat v importu je komlexní průvodce celým procesem dovozu zboží – od okamžiku jeho výběru až po prodej v České republice.

790,00 CZK – Koupit

 

 

Naučíte se nejen, jak zvládnout klasický import zboží ve větším množství, ale i jak začít s importním byznysem s opravdu minimálními náklady.

Zjistíte, jak správně vybírat a prověřovat dodavatele, co ukotvit do smlouvy, jakým způsobem za zboží bezpečně zaplatit a jak ho dopravit do České republiky za nejlepší cenu. Dozvíte se, co se zbožím musíte udělat po jeho příchodu do České republiky – jak vyřešit celní záležitosti, kde zboží skladovat a jak řešit distribuci, pokud nemáte vlastní skladové prostory. V neposlední řadě najdete v knize informace o tom, jaké náležitosti musí zboží splňovat před uvedením na český trh, a jaké druhy zboží lze prodávat bez dalších povinností.

V knize najdete i vzorové e-maily pro kontaktování dodavatele a další informace, které vám pomohou se všemi potřebnými kroky i v případě, že neovládáte angličtinu či jiný cizí jazyk.

 

Celá kniha je koncipovaná takovým způsobem, aby s její pomocí zvládl úspěšně všechny kroky kdokoliv – bez ohledu na to, jaké má znalosti a zkušenosti.

Aby byl váš úspěch opravdu zaručený, knihu doplňuje ještě základní příručka Podnikatelské minimum pro dovozce, doplňující brožurka Užitečné rady a v neposlední řadě velmi podrobný Checklist, podle kterého si můžete zkontrolovat jednotlivé kroky tak, abyste nemohli udělat ani tu nejmenší chybu.

Pokud budete zboží dovážet klasickým způsobem, bude se vám hodit ještě komentovaná vzorová Smlouva s dodavatelem v angličtině, připravená pro vaše použití. Za zvýhodněnou cenu ji lze zkoupit společně s knihou Jak začít podnikat v importu.

Přidejte se k úspěšným dovozcům a nastartujte svůj úspěch v importním byznysu už dnes!

790,00 CZK – Koupit