Libuška Štěpánková

Libuška Štěpánková

Před touto e-knihou hluboce smekám. Mám dlouholeté zkušenosti s nákupy ze zahraničí, a i přesto jsem v ní našla spoustu informací, které mi ukázaly další možnosti, které jsem netušila. Tato e-kniha je velmi komplexní, detailní a zkrátka mě ohromila a oslovila. Rozhodně bych ji doporučila všem, kteří se zajímají o zahraniční obchody a mají alespoň trochu podnikatelského ducha, ale strach z neznáma jim zatím bránil něco takového uskutečnit. Pokud budete mít při ruce tuto knihu, zvládnete to. Lucie vás  provede krok za krokem jednotlivými fázemi, kterými si musíte projít, od výběru zboží…prodejce až po uvedení výrobku na český trh. V této e-knize najdete opravdu výborně zpracované informace, moc doporučuju.

Lucie je specialistka na námořní a leteckou přepravu, a zároveň podnikatelka v oboru importu zboží. Provozuje e-shop Esoteria.cz se zbožím dovezeným doslova ze všech obydlených kontinentů.
Jako autorka spojuje zkušenosti z obou profesí, tedy logistiky i importu, a vysvětluje způsoby, jak začít s dovozem zboží bez rizika, a bez ohledu na finanční možnosti a předchozí zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *