Lucie Haberlová

Lucie Haberlová

Několik let jsem se živila jako specialistka logistiky a přepravy. Dokázala jsem dostat minipivovar do Gruzie, instalatérské trubky na ambasádu do Bagdádu nebo vejtřasku do Konga. Když vybuchla sopka na Islandu, oprášila jsem nevyužívanou kombinovanou Air-Sea přepravu, aby můj zákazník dostal své 3 role kabelů včas. Za svůj drobný neúspěch považuji fakt, že se mi šéfa jihokorejského rejdaře HMM nepodařilo přesvědčit k zajížďce do Nampa. Prý by je Kimova armáda potopila nejpozději 10 čísel za demarkační čárou…

Před 7 lety jsem se znalostmi z logistiky založila svůj první e-shop s dovezeným zbožím. S pár stovkami, co mi zbyly z výplaty.

Rychle se z něj stal byznys, který mě spolehlivě uživí, nezabírá mnoho času a navíc mě vážně baví.

Teď tohle můžete mít i vy.  Jednoduché podnikání, které vydělává od prvního prodeje a rychle roste.

Lucie je specialistka na námořní a leteckou přepravu, a zároveň podnikatelka v oboru importu zboží. Provozuje e-shop Esoteria.cz se zbožím dovezeným doslova ze všech obydlených kontinentů.
Jako autorka spojuje zkušenosti z obou profesí, tedy logistiky i importu, a vysvětluje způsoby, jak začít s dovozem zboží bez rizika, a bez ohledu na finanční možnosti a předchozí zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *