Platit nebo neplatit za reklamu?

Platit nebo neplatit za reklamu?

Často ode mně slyšíte, že úspěšně prodávat a propagovat svůj byznys můžete i bez placené reklamy. Já sama jsem to tak dělala několik let – a fungovalo to velmi dobře.

Před dvěma měsíci jsem se ale rozhodla vyzkoušet úplně jednoduchou propagaci na Facebooku a zaplatila za zobrazování 2 blogových příspěvků – s trochu naslepo zvolenou cílovou skupinou (protože placené reklamě rozumím jako koza petrželi… 🙂 ).

Výsledek? Téměř stejný obrat, jako když vše propaguji sama pomocí článků na blogu, sdílení na FB a e-mailingu… Celková investice – 350 Kč.

Zaujalo mě to natolik, že se chci reklamu pro svůj byznys naučit dělat pořádně. A napadlo mě, že to třeba máte stejně – a proto vám dnes chci napsat…

Dušan Souček, celkem velké „zvíře“ českého online marketingu :-), otevírá kurz Online Stratég – a bude v něm učit techniky online propagace a marketingu, které jemu a jeho partě affiláků pomáhají úspěšně prodávat. Celý kurz stojí 3470 Kč – ale ještě dnes (14.7.) ho můžete pořídit v předprodeji za 1970 Kč, tedy skoro o polovinu levněji!

Zítra už tahle cena platit nebude, takže jestli přemýšlíte o tom, že s placenou propagací na internetu začnete (a nebo už to děláte, ale moc tomu nerozumíte) – rozhodně se na obsah kurzu běžte podívat!

Co říkáte, potkáme se tam?

Lucie

PS: Dnes nabízím i slevu na e-book Jak začít podnikat v importu. Při objednávce na www.podnikamevimportu.cz zkopírujte do políčka pro slevu kód online-strateg – a mrkněte, co to udělá 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *