Podnikání v importu jako práce z domova?

Podnikání v importu jako práce z domova?

Možná se domníváte, že import zboží z Asie či jiných částí světa je jenom záležitostí velkých firem. Těch, které mají kanceláře, velké skladovací prostory, rampy na vykládání kontejnerů a ještěrky na přesouvání palet.

Pravda je, že nepotřebujete ani jedno z toho – importní byznys prakticky jakéhokoliv rozsahu můžete řídit odkudkoliv, pokud máte počítač a připojení k internetu.

Jak je to možné?

V importu můžete začít podnikat i ve velmi malém rozsahu. Zejména v případě, že chcete obchodovat se zbožím menších rozměrů, bude vám na něj zpočátku stačit i větší krabice u vás doma a poštovní schránka na dveřích.

Pokud se časem vaše podnikání rozroste nebo chcete rovnou začít ve větším, můžete si za rozumnou cenu pronajmout nejen sklad nebo paletová místa v něm, ale zároveň zajistit i související služby, které pro své zboží potřebujete.

Chcete-li své zboží prodávat pouze velkoobchodním způsobem, zajistí vám expedici celých palet nebo její části většina provozovatelů skladových prostor. Je-li zboží určeno k prodeji přímo na vašem e-shopu, můžete je svěřit třeba pod křídla služby eSkládek, která vaše zboží nejen uskladní, ale i zabalí a odešle zákazníkovi.

Pokud tedy uvažujete o rozjezdu vlastního importního byznysu, nenechte se odradit předpoklady, které v praxi vůbec neplatí.

Hodně štěstí!

Lucie

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *